Kontakty

Kontakty a organizační struktura obecního úřadu, zastupitelstva a výborů.

Úřední hodiny

Pondělí   7:30 – 11:00    12:00 – 17:00
Středa     7:30 – 11:00    12:00 – 17:00

Kontakt na zaměstnance úřadu
Jakub Brynda starosta 777 130 635 starosta@nelahozeves.cz
Zdeněk Schneider místostarosta 602 442 384 schneider@seznam.cz
Ing. Sylva Veličová veřejné zakázky 315 785 290 velicova@nelahozeves.cz
Ing. Dana Rymelová agenda stavební 315 785 721 rymelova@nelahozeves.cz
Zuzana Dvořáková matrikářka, hřbitovní agenda 315 785 290 dvorakova@nelahozeves.cz
Ing. Alena Kučírková podatelna, evidence obyvatel 315 785 059 kucirkova@nelahozeves.cz
Kristýna Ocásková účetní 315 785 003 ocaskova@nelahozeves.cz
František Šimek údržba zeleně 775 778 462
E-podatelna

na emailové adrese obec@nelahozeves.cz

Datová schránka

t42bciq

Adresa

Obecní úřad Nelahozeves
Školní čp. 3
277 51 Nelahozeves

Kontakty na zastupitelstvo obce

 

Jméno a příjmení telefon e-mail
Jakub Brynda 777 130 635 starosta@nelahozeves.cz
Zdeněk Schneider 602 442 384 schneider@nelahozeves.cz
Olga Riegertová 602 225 761 riegertova@nelahozeves.cz
Bc. Radek Modes 777 681 581 modes@nelahozeves.cz
Mgr. Josef Kukla 773 998 155 kukla@nelahozeves.cz
Petr Richtrmoc richtrmoc@nelahozeves.cz
Tomáš Robek 732 367 538 robek@nelahozeves.cz
Ing. Stanislav Lidmaňský 731 601 029 lidmansky@nelahozeves.cz
Stanislav Kuchta 775 132 396 kuchta@nelahozeves.cz

Výbor finanční

Předseda – Ing. Olga Riegertová

Člen – Jakub Hrňák

Člen – Bc. Pavel Matoušek

Výbor kontrolní

Předseda – Bc. Radek Modes

Člen – Ing. Miroslav Petrisko, CSc.

Člen – Ing. Peter Jaďuď

Člen – Ing. Stanislav Lidmaňský

Člen – Lenka Moravcová