Obec Nelahozeves
Nelahozeves

Vítejte na oficiálních
stránkách obce

YACHT CLUB MARINA VLTAVA, Z.S.

O spolku

Yacht Club Marina Vltava, z.s. je umístěn v prostředí moderního přístavu Mariny Vltava v Nelahozevsi a sdružuje lidi se zájmem o vodu a vodní motorismus. Členové klubu se aktivně účastní soutěží Českého svazu vodního motorismu, věnují se vnitrozemskému i námořnímu jachtingu, ale především je spojuje vztah k vodě, lodím, láska k Vltavě a Nelahozevsi.

Klubový život v Nelahozevsi kromě společných plaveb a soutěží zahrnuje také osvětovou práci spočívající v promítání filmů a fotografií, pořádání přednášek apod. Klub má stabilně okolo 20 členů a stále je otevřený pro případné zájemce.

Historie

V souvislosti se vznikem nové moderní Mariny Vltava v Nelahozevsi (http://www.marinavltava.cz/), založili její majitelé, manželé Květa a Petr Kožený klub Marina Vltava o.s. na jejich dlouholetých zkušenostech z klubů v Praze a Kralupech, činnosti ČSVM a pravidelné účasti na soutěžích.

V listopadu v roce 2006 bylo osloveno pár přátel, kteří mají vztah k vodě, lodím, lásce k řece, přírodě a cestování, tak vznikla základna klubu, která se do dnešního dne úspěšně rozvíjí.

Naše lodě

Klub tvoří jeho členové a jejich lodě, máme v přístavu velké lodě kovové, větší i menší lodě laminátové a samozřejmě i gumové čluny. V poslední době mezi naše plavidla přibyly také paddleboardy, kterými se na Vltavě dá velmi dobře pohybovat. Kromě klubových lodí, lze po dohodě s majiteli přístavu využívat výletní loď Kralupy pro 12osob.

Yacht Club Marina Vltava, z.s , IČ: 270 47 946
Dvořákova Stezka 27, 277 51 Nelahozeves
ř. km: 20,15

• E-mail: info@yachtclubmarinavltava.cz
  • Předseda: doc. Ing. Jaroslav Sixta, Ph.D. – tel.: 604 784 254
  • Místopředseda: Květoslava Kožená – tel.: 602 688 735
  • Hospodář: Martina Rybářová – tel.: 607 538 842
  • Webmaster: Patrik Sekerka – tel.: 608 071 737
  • web: https://www.yachtclubmarinavltava.cz

Marina

Zajímavé informace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

ČEZ Odstávky

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Portál GOV

Nelahozeves